Pretrvávanie spike proteínu v organizme môže vyvolávať systémové autoimunitné ochorenie, ktoré NAPODOBŇUJE Sjögrenovu chorobu, artritídu, vaskulitídu, cukrovku atď.
Substack, Walter M Chesnut, 27. februára 2023
Dokonalá biologická zbraň? Zasievanie semienok sebadeštrukcie do tela prostredníctvom najúčinnejšieho endotelového prenosu.
Ilustrácia Sjögrenovho syndrómu
TOTO JE MOJA NAJDÔLEŽITEJŠIA PRÁCA DOTERAZ
Článok bol uverejnený 26. januára, ktorý ma teraz prinútil prehodnotiť moju hypotézu o progérii zo spike proteínu. Kým som si neprečítal tento článok, predpokladal som, že spike napadol endotel (Spike Protein Endothelial Disease) a potom orgány, čo viedlo k syndrómu progérie. Teraz však musím prehodnotiť časť hypotézy týkajúcu sa syndrómu progérie. Moja aktualizovaná hypotéza sa týka progérie.
Domnievam sa, že teraz dochádza k tomu, že spike proteín je navrhnutý vírusový fragment, ktorý bol pripojený ku koronavírusu ako mechanizmus prenosu. Tento vírusový fragment spôsobuje ARDS, zlyhanie viacerých orgánov a smrť u veľmi malého počtu ľudí v dôsledku počiatočnej fázy syndrómu, ktorý vyvoláva. Toto som nazval SPED, Spike Protein Endothelial Disease (endotelové ochorenie spike proteínom).
Druhú fázu tohto syndrómu som pôvodne považoval za syndróm progérie. Teraz už tomu neverím. Druhá fáza by však určite bola ČASŤOU syndrómu progérie. Teraz som presvedčený, že vzhľadom na najnovšie dôkazy je II. fáza vyvolaním SYSTEMICKEJ AUTOIMUNITNEJ CHOROBY, ktorú budem nazývať autoimunitný syndróm spike proteínov.
Ako teda spike proteín spôsobuje tento syndróm? PERZISTENCIOU SPIKE PROTEÍNU v tele.
Pozrime sa na to, ako môžu vírusy vyvolať autoimunitné ochorenie.
Pretrvávanie vírusu v priebehu času AKTIVUJE autoreaktívne B a T bunky, ktoré sú prítomné v tele. Robia to okrem iných mechanizmov aj prostredníctvom molekulárnej mimikry. Robia to aj prostredníctvom VIRÁLNEJ PERZISTENCIE. Neustála prítomnosť vírusu nakoniec spôsobí, že telo začne útočiť na tie bunky, v ktorých vírus pretrváva.
Čo je to však vírus? Je to organizmus, ktorý sa skladá z bielkovín. Napríklad vírus SARS-CoV-2 má proteíny N, E, M a neslávne známy S. Má tiež 16 neštrukturálnych a 11 doplnkových proteínov.
VÍRUS SÁM však neaktivuje autoreaktívne bunky B a T. PROTEÍNY vo víruse aktivujú autoreaktívne bunky B a T. Kompletný vírus sa nenachádza u osôb s dlhým COVIDom. Spike proteín áno. Bolo tiež dokázané, že hrot putuje prostredníctvom nanotrubičiek z bunky do bunky, čím sa vyhýba imunitnému systému – a pritom sa "usádza" v čoraz väčšom počte buniek.
Teraz V ZÁVISLOSTI OD TOHO, KDE SA CIEĽOVÝ ANTIGÉN NACHÁDZA, zaútočí imunitný systém organizmu. Samozrejme, spike proteín je CIEĽOVÝ ANTIGÉN. Takže – ak sa nachádza vo veľmi širokom spektre buniek orgánov – nuž, môžete si to spočítať.
Preto je zistenie z nasledujúceho článku také kritické:
Výsledky: Celkovo bolo zahrnutých 641,704 pacientov s COVIDom-19. Porovnaním miery výskytu v skupine pacientov s COVIDom-19 (IR=15,05, 95% CI: 14,69–15,42) a v zodpovedajúcich kontrolných skupinách (IR=10,55, 95% CI: 10,25–10,86) sme zistili o 42,63% vyššiu pravdepodobnosť získania autoimunity u pacientov, ktorí trpeli COVIDom-19. Tento odhad bol podobný pre bežné autoimunitné ochorenia, ako je Hashimotova tyreoiditída, reumatoidná artritída alebo Sjögrenov syndróm. Najvyššie IRR sa pozorovalo v prípade autoimunitného ochorenia skupiny vaskulitíd. Pacienti s ťažším priebehom COVIDu-19 mali vyššie riziko výskytu autoimunitných ochorení.
Incidentálne autoimunitné ochorenia v súvislosti s infekciou SARS-CoV-2: Zhodná kohortová štúdia
https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2023.01.25.23285014v1
Verím, že zistíme, že u ľudí sa NEVYVÍJA Sjögrenova choroba, artritída, cukrovka, vaskulitída atď. PER SE. TO, ČO SA U NICH VYVÍJA, JE SYSTÉMOVÉ AUTOIMUNITNÉ OCHORENIE VYVOLANÉ SPIKE PROTEÍNOM, KTORÝ NAPODOBŇUJE TIETO AUTOIMUNITNÉ OCHORENIA!!!
Neviem to dostatočne zdôrazniť.
Ak je to skutočne pravda, a ja som si takmer istý, že je, potom to vynesie do popredia dôležitosť očistenia tela od spike proteínu.