Plán nenechať nikoho bez očkovania pomocou netestovaných 100-dňových vakcín, prenosné továrne na vakcíny umožnia očkovanie celej ľudskej populácie súčasne – ale čím?
MERYL NASS, 16. 4. 2023
Ďalej identifikujem korupciu a zneužívanie jazyka zo strany globalistov
WHO má od roku 1969 súbor medzinárodných zdravotných predpisov (MZP) alias sanitárny kódex na riešenie vypuknutia infekčných chorôb vo viacerých štátoch. V roku 2005, predovšetkým pod vedením generálnej riaditeľky WHO Gro Harlem Brundtlandovej, bola prijatá jeho rozsiahla aktualizácia, ktorá sa nazýva IHRs (2005). Vtedy sme o tom nevedeli, ale Brundtlandová bola dosť globalistická aparátnička, vynálezkyňa trvalo udržateľného rozvoja a úzko spolupracovala s Faucim na otázkach pandémie COVID, ako je vidieť z e-mailov FOIA.
https://www.britannica.com/biography/Gro-Harlem-Brundtland
[Brundtlandová bola] prvou ženou na poste nórskej premiérky, ktorú zastávala tri funkčné obdobia (1981, 1986–1989 a 1990–1996), a neskôr bola generálnou riaditeľkou Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO 1998–2003). Vyštudovaná lekárka sa začala stotožňovať s otázkami verejného zdravia a životného prostredia a s právami žien...
V roku 1983 sa Brundtlandová stala predsedníčkou Svetovej komisie OSN pre životné prostredie a rozvoj, ktorá v roku 1987 vydala správu Naša spoločná budúcnosť, ktorá predstavila myšlienku "trvalo udržateľného rozvoja" a viedla k prvému summitu Zeme. V roku 1998 sa stala generálnou riaditeľkou WHO, kde sa zaoberala globálnymi pandémiami, ako sú AIDS a SARS; jej funkčné obdobie sa skončilo v roku 2003. V roku 2007 sa stala členkou skupiny svetových lídrov Elders, ktorá sa zaoberala otázkami ľudských práv. V tom istom roku bola spolu s Han Seung-Sooom, bývalým ministrom zahraničných vecí Južnej Kórey, a Ricardom Lagosom Escobarom, bývalým prezidentom Čile, vymenovaná za osobitnú vyslankyňu generálneho tajomníka OSN Pan Ki-Muna pre klimatické zmeny.
Hoci sa Gro tento týždeň dožíva 84 rokov, donedávna zastávala kľúčovú pozíciu a spolu so Sirom Jeremym Farrarom pôsobila ako spolupredsedníčka Rady pre monitorovanie globálnej pripravenosti, ktorú zvolali WHO a Svetová banka, aby svetu vnútili svoju verziu pripravenosti. Gro bola tiež nazývaná matkou udržateľného rozvoja. Možno kedysi naozaj chcela lepší svet. Jeremy bol "v roku 2015 zaradený na 12. miesto v zozname 50 najväčších svetových lídrov časopisu Fortune". Dvaja hladkí operátori.
Ženy líderky musia dláždiť cestu vpred v oblasti pripravenosti
Dr. Gro Harlem Brundtlandová
Ako spolupredsedníčka Rady pre monitorovanie globálnej pripravenosti (GPMB), ktorú v roku 2018 zriadili Svetová banka a Svetová zdravotnícka organizácia, som na vlastné oči videla, ako vyzerá globálna situácia v oblasti pripravenosti na pandémie. Minulý rok sme vydali našu inauguračnú výročnú správu Svet v ohrození, v ktorej sme bili na poplach v súvislosti s mnohými nedostatkami v našej pripravenosti a varovali sme pred veľkým rizikom, ktoré by náš svet mohol zažiť v prípade vysoko infekčného respiračného vírusu.
Teraz sa nachádzame uprostred ničivej krízy spôsobenej novým koronavírusom. Spoločne sa musíme z tejto krízy poučiť a stanoviť odvážny smer naliehavých opatrení, ktoré teraz musia krajiny a náš multilaterálny systém urýchlene prijať, aby bola budúcnosť všetkých bezpečnejšia.
Počas tohtoročného Valného zhromaždenia OSN GPMB opäť vyzýva svet, aby urýchlene konal, a to prostredníctvom našej novej správy Svet v neporiadku. Správa predkladá viacero výziev na prijatie opatrení pre vlády, multilaterálne zainteresované strany a jednotlivcov – opatrení, ktoré sme všetci zodpovední prijať, ak sa chceme nielen zotaviť z tejto pandémie, ale byť aj schopnejší zvládnuť ďalšiu. Nestačí len zastaviť túto pandémiu, ktorá v súčasnosti pustoší nielen naše zdravotnícke, ale aj hospodárske a sociálne systémy. Túto chvíľu musíme využiť aj na vybudovanie silných, udržateľných a inkluzívnych systémov, ktoré chceme vidieť v budúcnosti a ktoré nám pomôžu pripraviť sa na ďalšiu pandémiu, keď nepochybne príde.
Pandémia SARS-CoV-2 bola vyvolaná a kooperovaná s cieľom rozbiť malé podniky, ožobráčiť mnoho miliónov ľudí, presvedčiť miliardy ľudí, že infekčná choroba sa zrazu stala existenčnou hrozbou – a tým poskytnúť odôvodnenie na pretvorenie nášho sveta mnohými rôznymi spôsobmi.
Vládcovia si kúpili najlepších odborníkov na vzťahy s verejnosťou a neustále zdokonaľovali jazyk, ktorým nás presviedčali, že nás ženú do lepších zajtrajškov. Pojem "Nový Svetový poriadok" jednoducho nemal tie správne konotácie. 'Vybudovať späť lepšie' spôsobilo, že rozbitie našich súčasných systémov znelo ako možno dobrá vec. Keď to však lídri na celom svete začali hovoriť unisono, ľudia začali byť podozrievaví a od tohto termínu sa upustilo.
Teraz sa uprednostňuje terminológia udržateľný a inkluzívny. A spravodlivosť: čo pre vládcov znamená, že všetci máme rovnakú spravodlivosť; všetci sme vystavení jedinému naratívu a všetci dostávame remdesivir, ale nie ivermektín alebo HCQ. Je veľmi zaujímavé, že WHO a globalisti NEpoužívajú slovo rovnosť, ktoré je oveľa lepšie zrozumiteľné. Rovnosť znamená, že sme si všetci rovní. Globalisti to nechcú, preto si vybrali slovo, ktoré znie veľmi podobne, ale znamená niečo iné, a dúfajú, že si myslíte, že znamená rovnosť. Odvážne znamená, že vám prevrátime svet naruby. Naliehavé znamená skôr, ako stihnete pochopiť, čo robíme.
Udržateľný znamená, že vaša životná úroveň musí klesnúť, pretože podľa vládcov je neudržateľná. To je pravda, ak zosnujú depresie, vojny a podobne. Inkluzívny znamená, že dostanete injekciu (najlepšie mRNA), či chcete, alebo nie. Každý je zahrnutý. Nikomu nedovolia uniknúť. Preto sú presadzovatelia takí zarytí proti výnimkám z očkovania. [Pre bolestivý príklad si pozrite, ako 10. apríla hlasovali demokrati z výboru pre vzdelávanie v zákonodarnom zbore štátu Maine unisono proti 6 návrhom zákonov, ktoré by umožnili študentom odmietnuť očkovanie].
Nikto nevie, čo bude v týchto budúcich vakcínach (nehovoriac o tom, že by niekto vedel, čo je v tých súčasných vakcínach proti COVIDu), a keď sa objavia sľubované vakcíny na ďalšiu pandémiu, ktoré sa budú vyvíjať 100 dní, nikto nebude môcť vedieť, či fungujú, ani aké sú nebezpečné, pretože sa budú zavádzať na masové používanie súčasne, po celom svete. Preto je pre globalistov také dôležité mať malé továrne na výrobu vakcín po celej Afrike a Ázii, pozri nižšie. Aby nikto nemohol uniknúť a aby sa všetci nechali zaočkovať skôr, ako sa dozvieme, aké nebezpečné sú tieto očkovacie látky.
Osobou, ktorá zaviedla Koalíciu pre pripravenosť na epidémie a inovácie (Coalition on Epidemic Preparedness and Innovation, CEPI), s prísľubom 100 dní do vakcíny proti pandémii, je Sir dr. Jeremy Farrar (preklad) (alias 007 Licencia na predávkovanie), ktorý bol ústrednou postavou pri plánovaní a financovaní 2 pokusov s predávkovaním hydroxychlorochínom vo Veľkej Británii a WHO, ktorý bol ústrednou postavou pri vytváraní krycieho plánu pôvodu COVIDu a teraz dostal úlohu hlavného vedeckého pracovníka WHO, (preklad) kde bude zohrávať kľúčovú úlohu pri získavaní rozvojových krajín pre tento plán vnucovať všetkým lokálne vyrábané, neotestované vakcíny.
Mimochodom, Farrarovou šéfkou v čase, keď bol prezidentom Wellcome Trust, bola barónka Eliza Manninghamová-Bullerová, predsedníčka predstavenstva Wellcome, spolupredsedníčka Chatham House a bývalá generálna riaditeľka britskej špionážnej služby MI5.
https://www.marketplace.org/2022/02/17/biontech-to-ship-mobile-vaccine-factories-to-developing-countries/
Nemecká spoločnosť BioNTech, tvorca jednej z vakcín proti COVIDu-19 používaných v USA, predstavila nový nástroj na zvýšenie celosvetovej zaočkovanosti proti COVIDu: modulárne továrne zostavené z prepravných kontajnerov, ktoré vyrábajú vakcínu mRNA, ktorú spoločnosť vyrába spolu s firmou Pfizer.
Koncom tohto roka budú na ceste do rozvojových krajín.
Dobrou správou je, že globálne dodávky vakcíny proti COVIDu a výrobné kapacity sa zlepšujú, povedal Krishna Udayakumar, ktorý riadi Centrum pre inovácie v oblasti globálneho zdravia na Dukeovej univerzite.
Približne 60% svetovej populácie dostalo aspoň jednu dávku.
"Zlou správou je, že zavádzanie bolo neuveriteľne nespravodlivé – takže len 10% ľudí žijúcich v krajinách s nízkymi príjmami dostalo aspoň jednu dávku vakcíny," povedal.
Spoločnosť BioNTech uviedla, že jej prvé továrenské súpravy budú odoslané do niekoľkých afrických krajín ešte tento rok a v priebehu 12 mesiacov by mohla vyrobiť až 50 miliónov dávok.
Udayakumar sa vyslovil, že je to dobrý začiatok, ale spoločnosť BioNTech bude musieť urobiť viac, aby skutočne pomohla tomuto kontinentu. "Zabezpečenie transferu zariadení, technológií, že pracujú aj na vytvorení vyškolených pracovných síl, vytvorenie dodávateľského reťazca," povedal....
Doplnenie 16. apríla o 14:20: Ako vyrábať vakcíny v Afrike bez vyškolených pracovných síl? Funguje to len vtedy, ak vám v skutočnosti nezáleží na kvalite výrobku. Ak vám stačí dostať určité niečo (predpripravené inde?) do rúk, potom by bolo jedno, či zvyšok procesu výroby vakcíny nespĺňa normy správneho výrobného procesu (alebo akékoľvek iné). Ak je vaším cieľom bezpečná a účinná vakcína, kvalita výroby je podstatná. Ale ak je vaším cieľom jednoducho použiť "vakcínu" ako donáškový systém na to, aby si ľudia dobrovoľne nechali pichnúť to špeciálne niečo, vyškolená pracovná sila nie je dôležitá.
Prosím, berte to vážne. Toto je pravdepodobne najnebezpečnejšia vec, o ktorej som kedy písala. Horšia ako biologická vojna, ktorá sa musí šíriť z človeka na človeka a voči ktorej budú niektorí imúnni.
Posielať továrne na vakcíny do Afriky bez pracovnej sily, ktorá by ich vedela bezpečne používať, sa dá označiť len za nehanebné. Zmysel to má len vtedy, ak ide o skrytý zámer.
Neodmietajte CEPI a jej plán na 100-dňovú vakcínu. Je financovaná a ovládaná niektorými z najmocnejších subjektov na svete.
Investori a partneri: CEPI založili v Davose vlády Nórska a Indie, Nadácia Billa a Melindy Gatesovcov, Wellcome a Svetové ekonomické fórum. Doteraz CEPI získal finančnú podporu od Austrálie, Rakúska, Belgicka, Nadácie Billa a Melindy Gatesovcov, Kanady, Dánska, Európskej komisie, Etiópie, Fínska, Nemecka, Grécka, Maďarska, Islandu, Indonézie, Talianska, Japonska, Kuvajtu, Litvy, Luxemburska, Malajzie, Mexika, Holandska, Nového Zélandu, Nórska, Panamy, Portugalska, Filipín, Rumunska, Saudskej Arábie, Senegalu, Srbska, Singapuru, Švajčiarska, Kórejskej republiky, Spojeného kráľovstva, USA a Wellcome. CEPI získal podporu aj od subjektov súkromného sektora, ako aj verejné príspevky prostredníctvom Fondu solidarity Nadácie OSN COVID-19. Úzka spolupráca s našimi partnermi je kľúčová pre úspech našej práce. Pozrite si úplný zoznam našich príspevkov a prísľubov.
A tu je Spoločná koordinačná skupina CEPI (JCG)
Naša Spoločná koordinačná skupina je okrúhly stôl nezávislých inštitúcií, ktoré majú záujem na tom, aby vakcíny CEPI boli úspešne vyvinuté a nasadené v ohnisku nákazy.
Tieto nezávislé inštitúcie zohrávajú úlohu v rôznych prvkoch životného cyklu vývoja vakcín, od výskumu a vývoja vakcín až po nasadenie vakcín počas epidémie.
Členovia našej spoločnej koordinačnej skupiny sa stretávajú, aby diskutovali o tom, ako môžeme čo najlepšie posilniť naše úsilie o dodávanie a nasadenie vakcín riešením problémov súvisiacich s výskumom a vývojom, reguláciou, skladovaním a dodávaním týchto produktov. Hoci sa skupina zameriava najmä na rozvoj nášho portfólia vakcín, jej práca informuje aj o širšej oblasti vývoja vakcín a pripravenosti.
Členovia zohrávajú úlohu aj pri plánovaní rýchlej reakcie na prioritný patogén alebo neznámy patogén. Naša spoločná koordinačná skupina pozostáva z 10 až 15 členských organizácií, ktoré následne menujú jednotlivcov, ktorí ich zastupujú na zasadnutiach.
Z času na čas sa skupina môže rozhodnúť pozvať na zasadnutia ďalšie organizácie a odborníkov.
Medzi súčasných členov spoločnej koordinačnej skupiny patria:
Africké fórum pre reguláciu vakcín (AVAREF)
CEPI
Sieť výrobcov vakcín z rozvojových krajín (DCVMN), člen
Európska agentúra pre lieky (EMA)
FIND, globálna aliancia pre diagnostiku
Gavi, aliancia pre očkovacie látky
Globálny fond
Medzinárodná federácia farmaceutických výrobcov a združení (IFPMA) člen
Medzinárodná federácia spoločností Červeného kríža a Červeného polmesiaca (IFRC)
Lekári bez hraníc (MSF)
UNICEF
Úrad pre potraviny a liečivá USA (FDA)
Wellcome Trust
Svetová banka
Svetová zdravotnícka organizácia (WHO)